Сьогодні, 25 листопада свій день народження святкує учасник Олімпійських ігор 2008, віце-президент ФЛАВО Андрій Ковенко.

Хай квітнуть дні яскравим цвітом
І будуть в них сердечність і тепло.
Щоб у житті було чому радіти,
А смутку у душі ніколи не було!

Сьогодні, 22 листопада свій день народження святкує дворазовий учасник Олімпійських ігор, член Виконкому ФЛАВО - Михайло Книш.

Незабутніх вражень, щасливих подій,
Здійснення задумів, втілення мрій!
Хай прекрасним цвітом шлях життя рясніє,
Справджуються завжди заповітні мрії.

 

10 листопада святкує свій день народження Олександр Мендусь, Голова Центральної Ради Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “КОЛОС” АПК України. Олександр Петрович тривалий час працював у м. Вінниця заступником голови обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос», та займав посаду директора обласної СДЮСШОР з легкої атлетики.

Бажаємо Вам щастя і достатку,
Ясного неба, сонця і тепла, 
В житті щодень лиш злагоди й порядку, 
Щоб доля Ваша світлою була. 
В роботі — успіху й терпіння, 
У справах — вічного горіння, 
В сім'ї — любові і добра 
На многії та благії літа!

2 листопада, у найспортивнішній Вінницькій школі № 27, яка регулярно стає призером не лише місцевих, але й всеукраїнських заходів, відбулись акції Вінницького відділення НОК України в рамках проекту #OlympicLab. Вони проходили в унікальному кабінеті олімпійської освіти і спорту – напевно, єдиному такому в державі. 
З учнями 6 – 7 класів зустрічалися три вінницьких олімпійці – Михайло Книш (спринт), Андрій Ковенко (спортивна ходьба) і учасниця Ігор-2016 в Ріо Олена Колесниченко (біг з бар’єрами).
Детальніше про зустріч Ви можете прочитати на сайті Вінницького відділення НОК України.
 

21-22 жовтня 2016р у м. Біла Церква пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос).

Збірну команду області представляли 44 спортсмени (чол/жін - 23/21)

Олександр Вуйко переміг на дистанції 6 км серед юніорів та відібрався до складу збірної команди України для участі в чемпіонаті Європи з кросу.

У командному заліку Вінницька область на шостому місці з 443 очками.

МДЮСШ-1 м Вінниця - 3 місце, 314 очок.

СДЮСШОР Внц - 2 місце, 255 очок.

 

                     
Спортсмен Дата 
нар.
Вид Круг Рез. М-це Розр Очки КЗ ФСТ Тренери  
ВУЙКО Олександр 23.12.1997 крос 6 км ф 19:36 1       К Сарафинюк П.Я., Вуйко М.  
КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій 23.04.2000 крос 3 км ф 9:30 5 II       Москвін А.Г., Щербатюк  
ТУРЛЮК Юлія 19.05.1996 крос 4 км ф 17:13 6 I юн       Турлюк В.М.  
АНІПЧЕНКО Анна 23.09.1995 крос 4 км ф 17:32 8 I юн     К Овчарук В.  
КОЛОМІЄЦЬ Христина 07.01.1992 крос 4 км ф 15:35 9 II     К Сарафинюк П.Я.  
ПАВЛОВА Марія 25.03.2001 крос 1 км ф 3:18 10 II     К Галицький В.Й.  
МЕЛЬНИЧУК Ольга 20.07.1997 крос 4 км ф 16:10 12 III     К Овчарук В.  
ПАЛАМАРЧУК Олександр 14.05.2000 крос 3 км ф 9:44 13 III     К Сарафинюк П.Я., Вуйко М.  
ГОЛОТА Маргарита 15.09.1995 крос 6 км ф 28:39 14         Голота Л.М.   
РАЄЦЬ Леонід 12.07.1996 крос 8 км ф 27:47 14 III       Масунов Є.В.  
ОНИЩУК Богдана 27.11.1998 крос 4 км ф 16:38 15 III       Турлюк В.М.  
СОСНИЦЬКИЙ Ілля 25.07.1999 крос 3 км ф 9:48 16 III     К Сарафинюк П.Я., Маляр О.С.  
СОРОКЕНДЯ Олена 12.04.2002 крос 1 км ф 3:22 17 II     МОН Чистяк Н.Б.  
ПЕТЛІНСЬКИЙ Дмитро 24.01.1994 крос 4 км ф 14:09 19 III     К Пригорницький О. є., Гарницька А.М.  
ПАВЛОВИЧ Євген 17.12.1995 крос 4 км ф 14:55 21 I юн     К Овчарук В.  
ЛОПАТЮК Роман 09.10.1995 крос 4 км ф 15:13 23 I юн       Турлюк В.М.  
СОТНИК Марина 05.07.2000 крос 2 км ф 7:58 24 III     К Мельничук В.М., Леленко Л.  
ПАШКОЛЯН Богдан 28.01.1996 крос 4 км ф 15:55 24 I юн     К Овчарук В.  
РИБЧЕНКО Денис 28.01.2001 крос 2 км ф 7:00 24 I юн       Турлюк В.М.  
МАЙСТРУК Павло 13.07.1997 крос 6 км ф 22:20 25         Турлюк В.М.  
ЛУКАШУК Марія 01.08.2002 крос 1 км ф 3:26 25 II     К Сарафинюк П.Я., Михайленко Нп  
ПІДРУЧНИЙ Вадим 23.03.2000 крос 3 км ф 10:02 25 III     К Галицький В.Й.  
ОСТАПОВЕЦЬ Богдан 26.01.1997 крос 6 км ф 22:25 26         Турлюк В.М.  
КОМАРОВСЬКИЙ Антон 29.05.2001 крос 2 км ф 7:04 26 I юн     К Пригорницький О. є., Гарницька А.М.  
ОЛЬШЕВСЬКИЙ Богдан 27.04.1997 крос 6 км ф 22:49 27       К Пригорницький О. є., Гарницька А.М.  
ІЩУК Олександр 29.01.1999 крос 3 км ф 10:06 27 III       Турлюк В.М.  
ПОТАПОВА Ксенія 25.12.1999 крос 2 км ф 8:06 27 III     МОН Саволюк В.В.  
БАНЬКОВСЬКИЙ Іларіон 22.06.1997 крос 6 км ф 23:20 28       К Овчарук В.  
ВЕРНИГОРА Анастасія 12.07.1999 крос 2 км ф 8:18 31 I юн     МОН Саволюк В.В.  
СТАХУРСЬКИЙ В'ячеслав 18.12.2000 крос 3 км ф 10:13 32 III     МОН Чистяк Н.Б.  
НЕПИЙВОДА Аліна 06.10.1999 крос 2 км ф 8:27 32 I юн       Москвін А.Г.  
ЯСЕЛЬНА Анжела 22.10.2000 крос 2 км ф 8:46 36 I юн       Турлюк В.М.  
РИБЯНЦЕВА Аліна 31.05.2000 крос 2 км ф 8:46 37 I юн       Турлюк В.М.  
ЩАСЛИВА Валентина 14.07.2003 крос 1 км ф 3:32 39 III     МОН Чистяк Н.Б.  
СИДОРОВ Ілля 29.07.1999 крос 3 км ф 10:26 40 III     К Пригорницький О. є., Гарницька А.М.  
НЕСЕН Ілля 06.01.2003 крос 2 км ф 7:26 40 II юн     К Пригорницький О. є., Гарницька А.М.  
ЩАСЛИВА Світлана 14.07.2003 крос 1 км ф 3:34 42 III     МОН Чистяк Н.Б.  
КАЛІНЧУК Антон 13.02.2001 крос 2 км ф 7:29 44 II юн     МОН Чистяк Н.Б.  
БАБІЙЧУК Тетяна 28.01.2003 крос 1 км ф 3:35 45 III     К Сарафинюк П.Я., Михайленко Нп  
МАЗУР Руслана 22.04.2001 крос 1 км ф 3:36 48 III       Турлюк В.М.  
ЗРАЛКО Володимир 06.05.1999 крос 3 км ф 11:08 64 I юн     К Пригорницький О. є., Гарницька А.М.  
БАЧИНСЬКИЙ Данило 29.09.2002 крос 2 км ф DNF         МОН Саволюк В.В.  
КУЗЬМІНА Діана 29.11.1994 крос 4 км ф DNF         К Овчарук В.  
КУТАХ Юлія 18.08.1991 крос 4 км ф DNS       Днц   Фадєєв О.Є.  
КУТАХ Юлія 18.08.1991 крос 8 км ф DNS       Днц   Фадєєв О.Є.  
РАЄЦЬ Леонід 12.07.1996 крос 4 км ф DNS           Масунов Є.В.