З 1 по 3 липня 2016 р. у м. Кіровоград на стадіоні "Зірка" пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

Збірну команду області представляли 16 легкоатлетів.

Олександр Недоснований - 2 місце у десятиборстві  6440 очок

Анна Пилявець - 2 місце у стрибках в висоту 1.75м

Олександр Вуйко - 2 місце з бігу на 1500м 3:57.55

Інна Ковтун - 3 місце з бігу на 400 м з/б 1:02.09

Командні підсумки (12-е місце 289 очок):

                     
Спортсмен Дата 
нар.
Вид Круг Рез. М-це Розр Очки КЗ ФСТ Тренери  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 дбр юнр   6440 2 КМС 50   К Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л  
ПИЛЯВЕЦЬ Анна 23.08.1997 висота ф 1.75 2 КМС 50   К Галицький В.Й., Скалоцька М.В.  
ВУЙКО Олександр 23.12.1997 1500 м ф 3:57.55 2 I 40   К Сарафенюк П.Я., Вуйко М.  
КОВТУН Інна 25.08.1997 400 м з/б (0.762) ф 1:02.09 3 КМС 40   К Черненков С.О. , Кожарко С.М.  
ЧЕРНЮК Наталія 18.04.1999 100 м ф 12.88 5 II 22   К Стецишин О.П.   
НЕКРАШЕВИЧ Анна 12.12.1997 с/х 10000 м ф 1:00:56.58 6 II 19   К Бех О.В., Ковенко А.В. , Чернов В.І.  
ПАЛАМАРЧУК Олександр 14.05.2000 5000 м ф 15:51.94 6 II 19   К Сарафенюк П.Я., Вуйко М.  
КУДЛИК Назарій 20.07.1998 3000 м з/п ф 10:35.05 6 III 19     Турлюк В.М.  
ОСТАПОВЕЦЬ Богдан 26.01.1997 5000 м ф 17:11.38 9 III 12     Турлюк В.М.  
ОНИЩУК Богдана 27.11.1998 1500 м ф 5:02.33 11 II 8     Турлюк В.М.  
ГОНЧАРУК Владислав 20.09.1998 200 м з 22.81 13 I 4   К Прошин В.М., Сарафенюк П.Я.  
КОВАЛЬЧУК Андрій 07.12.1997 800 м з 2:01.24 13 II 4     Турлюк В.М.  
ТИМЧЕНКО Ганна 18.12.1997 200 м з 27.46 15 II 2     Турлюк В.М., Хотян В   
ГОЙ Олександр 20.09.1999 100 м з 11.57 18 II     К Стецишин О.П.   
ШИНДЕР Валентин 14.02.1998 200 м з 24.12 30 III     К Маляр О.С.  
КОБА Джойс 26.02.1998 400 м з 54.66 Q КМС     К Прошин В.М.  

 

27-29 червня 2016р у м. Кіровоград на стадіоні "Зірка" пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1999 р.н. та молодші).

Олена Жмур перемогла з результатом 1.80м та залишившись одна у секторі намагалась покращити свій попередній юнацький U16 рекорд. Проте 1.85м їй не підкорились.

Марія Павлова боролась за перемогу з самого початку дистанції бігу з перешкодами, проте на останніх метрах втратила рівновагу та спустилась на четверту позицію. Марія не відступила та продовжила змагання, фінішувавши другою. Її час - 7:27.77.

Вінницька область на 13-у місці - 294 очок

Результати виступу спортсменів збірної команди області:

                     
Спортсмен Дата 
нар.
Вид Круг Рез. М-це Розр Очки КЗ ФСТ Тренери  
ЖМУР Олена 30.01.2001 висота ф 1.80 1 КМС 50   К Дмитревський П.А.  
КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій 23.04.2000 1500 м ф 4:06.30 5 I 30     Москвін А.Г., Щербатюк  
ЧЕРНЮК Наталія 18.04.1999 100 м ф 12.79 5 II 30   К Стецишин О.П.   
СТРУЧАЛІН Іван 13.05.1999 200 м ф 23.28 8 II 27   К Прошин В.М.  
ПАВЛОВА Марія 25.03.2001 2000 м з/п ф 7:27.77 2 II 26   К Галицький В.Й.  
ІЛЬНИЦЬКИЙ Олександр 11.11.2000 висота ф 1.85 5 II 20   К Зелінський В.А.  
ПАЛАМАРЧУК Олександр 14.05.2000 3000 м ф 9:09.87 5 II 20   К Сарафенюк П.Я., Вуйко М.  
ТЕТЕРУК Роман 03.12.1999 висота ф 1.85 5 II 20   К Дмитревський П.А.  
БОДЗЯК Віталій 02.05.2000 дбр юнк   4967 7 III 18   МОН Волчанський В.  
ГОЙ Олександр 20.09.1999 100 м ф 11.58 8 II 17   К Стецишин О.П.   
ІЩУК Олександр 29.01.1999 3000 м ф 10:01.76 15 III 10     Турлюк В.М.  
ЯСЕЛЬНА Анжела 22.10.2000 3000 м ф 12:18.04 17 III 8     Турлюк В.М.  
ШУМНИЙ Ярослав 29.08.2000 800 м з 2:04.64 18 II 7     Москвін А.Г.  
ОЛІЙНИК Юлія 30.01.2000 100 м пф 13.32 19 II 6     Москвін А.Г.  
СОРОКЕНДЯ Олена 12.04.2002 800 м з 2:28.89 20 II 5   МОН Чистяк Н.Б.  
РИБЯНЦЕВА Аліна 31.05.2000 200 м з 29.22 51 III       Турлюк В.М.  
НЕПИЙВОДА Аліна 06.10.1999 200 м з DNF           Москвін А.Г.  
СІКОРСЬКИЙ Дмитро 26.01.2000 800 м з DNF         К Сарафенюк П.Я.  
ЮРЧУК Дмитро 09.02.2000 висота ф NM         К Зелінський В.А.  

 

25-27 червня 2016р у парку "Дружби і народів" (м.Вінниця) пройшов чемпіонат України (48 годинний біг).

У командному заліку перемогла команда Вінницької області, у складі:

СУХОСТАВСЬКИЙ Володимир - 251 км 271 м, срібна медаль

ПАСІЧНИК Дмитро - 204 км 116 м - 8-е місце

КУМАР Світлана - 186 км 559 м - 4-е місце

Вітаємо переможців та призерів змагань!

25 червня 2016р у м. Алмати (Казахстан) пройшли міжнародні змагання "Меморіал Гусмана Косанова"

Олена Яновська у бігу на 100 м з/б виконала олімпійський норматив - 13.00/+1.3.

Вітаємо з перемогою!