25 червня 2016 р у м. Бердичів на центральній площі міста пройшли міжнародні змагання зі стрибків у висоту "Меморіал В.Лонського"

Олена Жмур покращила національний рекорд серед юнаків до 16 років 1.84см.

Вітаємо Олену та її тренера Павла Аркадійовича Дмитревського!

16-19 червня 2016р у м. Луцьк на стадіоні "Авангард" пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді та Кубок України з легкої атлетики з багатоборства. В змаганнях прийняли участь 617 спортсменів з 9 країн світу.

Збірну команду області представляли 17 легкоатлетів (11 чоловіків та 6 жінок), серед них 15 - молодь.

Олена Яновська на 100 метрівці з бар'єрами виконала норматив для участі у чемпіонаті Європи - 13.20

Вадим Адамчук виборов 2 місце у десятиборстві на Кубку України за багатоборства - 7021 очок.

Роман Кокошко виграв чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді у штовханні ядра - 16.63м.

Коба Джойс на другому місці з бігу на 400м серед молоді  - 53.26.

Вінницька область на 16-у місці командного заліку чемпіонату України - 475 очок, 11-е місце серед молоді - 535 очок, та 4 місце 40 очок у Кубку України з багатоборства.

Результати виступу:

                     
Спортсмен Дата 
нар.
Вид Круг Рез. М-це Розр Очки КЗ ФСТ Тренери  
ЯНОВСЬКА Олена 15.02.1990 100 м з/б (0.840) ф 13.31 2 МС 130   К Черненков С.О.   
КОЛЕСНИЧЕНКО Олена 03.06.1993 400 м з/б (0.762) ф 55.48 2 МСМК 90 Рвн МОН Вегнер О.а, Подолянко В.З.  
КОБА Джойс 26.02.1998 400 м ф 53.26 8 МС 75   К Прошин В.М.  
КОКОШКО Роман 16.08.1996 ядро 7,260 кг ф 16.63 6 КМС 40   К Дідик Т.М.  
ТВЕРДОХЛІБ Маргарита 02.06.1991 довжина ф 6.51 7 МС 40 Днц ЗСУ-МОН Солдаткін В.В., Скирда І.В.   
КІЩЕНКО Юрій 04.08.1991 1500 м ф 3:48.73 5 КМС 35 Одс Д-МОН Олійник А.І., Ліщинський І.І.  
КУТАХ Юлія 18.08.1991 1500 м ф 4:25.76 8 КМС 25   ЗСУ Ліщинський І.І., Кревсун Ю.  
ПИЛЯВЕЦЬ Анна 23.08.1997 висота ф 1.75 11 КМС 20   К Скалоцька М.В., Галицький В.Й.  
КОВТУН Інна 25.08.1997 400 м з/б (0.762) з 1:03.05 13 I 10   К Черненков С.О. , Кожарко С.М.  
ІЛЬНИЦЬКИЙ Андрій 18.02.1996 висота ф 2.05 11 КМС 5 Льв К Лебедюк В.І., Зелінський В.А.  
ЧЕХІВСЬКА Юлія 17.03.1992 800 м з 2:08.37 13 КМС 5   К Жуковський В.Т.   
ПЕТЛЮК Тетяна 22.02.1982 800 м з 2:08.84 14 КМС   К Д Фадєєв О.Є.  
ДЕНИСЮК Денис 21.01.1995 400 м з/б (0.914) з 55.61 14 I     К Черненков С.О.   
МАЙСТРУК Павло 13.07.1997 3000 м з/п ф 10:26.47 15 II       Турлюк В.М.  
ВУЙКО Олександр 23.12.1997 1500 м з 3:55.58 20 I     К Сарафенюк П.Я., Вуйко М.  
РАЄЦЬ Леонід 12.07.1996 1500 м з 3:57.54 24 I       Масунов Є.В.  
ЮШКЕВИЧ Андрій 07.04.1994 400 м з 50.73 26 I     К Мельничук В.М.  
РАБЧУН Вадим 11.01.1996 800 м з 1:56.69 30 I     Д Фадєєв О.Є.  
ТУРЛЮК Юлія 19.05.1996 400 м з 1:01.40 41 II       Турлюк В.М.  
ПАВЛОВИЧ Євген 17.12.1995 800 м з 2:03.30 47 II     К Овчарук В., Овчарук В.  
ГОРОБЕЦЬ Олександр 12.10.1994 200 м з 23.23 51 II     К Мельничук В.М.  
АДАМЧУК Вадим 30.05.1994 спис 800 гр ф 48.42   III     К Постемський В.Ф., Самборська М  
КОВАЛЬЧУК Андрій 07.12.1997 400 м з DNS           Турлюк В.М.  

 

Результати серед молоді:

                     
Спортсмен Дата 
нар.
Вид Круг Рез. М-це Розр Очки КЗ ФСТ Тренери  
КОБА Джойс 26.02.1998 400 м ф 53.26 2 МС 130   К Прошин В.М.  
КОКОШКО Роман 16.08.1996 ядро 7,260 кг ф 16.63 1 КМС 100   К Дідик Т.М.  
ВУЙКО Олександр 23.12.1997 1500 м з 3:55.58 5 I 50   К Сарафенюк П.Я., Вуйко М.  
ДЕНИСЮК Денис 21.01.1995 400 м з/б (0.914) з 55.61 5 I 50   К Черненков С.О.   
ІЛЬНИЦЬКИЙ Андрій 18.02.1996 висота ф 2.05 4 КМС 30 Льв К Лебедюк В.І., Зелінський В.А.  
КОВТУН Інна 25.08.1997 400 м з/б (0.762) з 1:03.05 7 I 30   К Черненков С.О. , Кожарко С.М.  
РАЄЦЬ Леонід 12.07.1996 1500 м з 3:57.54 7 I 30     Масунов Є.В.  
МАЙСТРУК Павло 13.07.1997 3000 м з/п ф 10:26.47 7 II 30     Турлюк В.М.  
ПИЛЯВЕЦЬ Анна 23.08.1997 висота ф 1.75 8 КМС 25   К Скалоцька М.В., Галицький В.Й.  
ТУРЛЮК Юлія 19.05.1996 400 м з/б (0.762) з 1:04.61 10 I 15     Турлюк В.М.  
ЮШКЕВИЧ Андрій 07.04.1994 400 м з 50.73 13 I     К Мельничук В.М.  
ГОРОБЕЦЬ Олександр 12.10.1994 400 м з 51.20 16 II     К Мельничук В.М.  
РАБЧУН Вадим 11.01.1996 800 м з 1:56.69 21 I     Д Фадєєв О.Є.  
ПАВЛОВИЧ Євген 17.12.1995 800 м з 2:03.30 35 II     К Овчарук В., Овчарук В.  
КОВАЛЬЧУК Андрій 07.12.1997 400 м з DNS           Турлюк В.М.  

 

10-11 червня 2016р у м. Кіровоград на стадіоні "Зірка" пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол).

Олена Жмур повторила національний рекорд України у стрибках в висоту - 1.83. Рекорд був встановленний Вітою Стьопіною у Краснодарі 31.05.1991 року. Крім Стьопіної, рекорд також належить Ірині Геращенко, яка показала 1.83 на чемпіонаті України серед юніорів 07.06.2010 р. у м. Донецьк.

Золоту медаль у бігу на 2000 м з/п виборола Марія Павлова 7:25.88. У восьмиборстві сріблу медаль виборов Колесник Богдан

 

Результати виступу збірної команди області:

                     
Спортсмен Дата 
нар.
Вид Круг Рез. М-це Розр Очки КЗ ФСТ Тренери  
ЖМУР Олена 30.01.2001 висота ф 1.83 1 МС 160   К Дмитревський П.А.  
ПАВЛОВА Марія 25.03.2001 2000 м з/п ф 7:25.88 1 II 30   К Галицький В.Й.  
КОЛЕСНИК Богдан 19.05.2002 вбр   4523 2 II 26   К Постемський В.Ф., Самборська М  
СОРОКЕНДЯ Олена 12.04.2002 1500 м ф 5:03.41 4 II 21   МОН Чистяк Н.Б.  
ГУМЕНЧУК Анастасія 23.04.2002 сбр дів   3526 6 II 19   К Постемський В.Ф., Самборська М  
ПЕТРУК Петро 11.01.2001 довжина ф 5.74 7 I юн 18   К Постемський В.Ф., Самборська М  
ЛУКАШУК Марія 01.08.2002 1500 м ф 5:12.73 9 II 16   К Сарафенюк П.Я., Михайленко Нп  
РЕПАЛО Олександр 22.02.2002 висота ф 1.65 9 III 16   К Галицький В.Й.  
ЄГОРОВ Владислав 03.12.2001 висота ф 1.60 10 I юн 15   К Зелінський В.А.  
БАБІЙЧУК Тетяна 28.01.2003 1500 м ф 5:16.20 13 III 12   К Сарафенюк П.Я., Михайленко Нп  
БАЧИНСЬКИЙ Данило 29.09.2002 1500 м ф 4:51.35 17 I юн 8   МОН Постемський В.Ф., Самборська М  
ШАФРАНСЬКА Ілона 21.11.2001 висота ф 1.45 20 III 5   К Галицький В.Й.  
ЗАЇЧКО Хрістіна 05.10.2002 висота ф 1.45 21 III 4   К Галицький В.Й.  
РИБЧЕНКО Денис 27.02.2001 800 м ф 2:16.92 23 III 2     Турлюк В.М.  
МЕДВЕДСЬКА Каріна 13.07.2001 200 м ф 28.90 45 III     К Мельничук В.М.  
    Залік : 25    Підсумок: 352        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Результати, що не ввійшли до підрахунку командної першості:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ПЕТРУК Петро 11.01.2001 110 м з/б (0.840) з 16.89 9 II юн 16   К Постемський В.Ф., Самборська М  
БАЧИНСЬКИЙ Данило 29.09.2002 100+200+300+400 м ф 2:27.08         МОН Постемський В.Ф., Самборська М  
КОЛЕСНИК Богдан 19.05.2002 100+200+300+400 м ф 2:27.08         К Постемський В.Ф., Самборська М  
ПЕТРУК Петро 11.01.2001 100+200+300+400 м ф 2:27.08         К Постемський В.Ф., Самборська М  
РИБЧЕНКО Денис 27.02.2001 100+200+300+400 м ф 2:27.08           Турлюк В.М.  
БАБІЙЧУК Тетяна 28.01.2003 100+200+300+400 м ф 2:34.92   II юн     К Сарафенюк П.Я., Михайленко Нп  
МЕДВЕДСЬКА Каріна 13.07.2001 100+200+300+400 м ф 2:34.92   II юн     К Мельничук В.М.  
ПАВЛОВА Марія 25.03.2001 100+200+300+400 м ф 2:34.92   II юн     К Галицький В.Й.  
СОРОКЕНДЯ Олена 12.04.2002 100+200+300+400 м ф 2:34.92   II юн     МОН Чистяк Н.Б.  
РИБЧЕНКО Денис 27.02.2001 400 м з 1:00.01 26 II юн       Турлюк В.М.  
БАЧИНСЬКИЙ Данило 29.09.2002 800 м ф 2:24.25 34 I юн     МОН Постемський В.Ф., Самборська М  
ЛУКАШУК Марія 01.08.2002 800 м ф 2:37.88 36 III     К Сарафенюк П.Я., Михайленко Нп  
БАБІЙЧУК Тетяна 28.01.2003 800 м ф 2:44.30 44 III     К Сарафенюк П.Я., Михайленко Нп  
ПЕТРУК Петро 11.01.2001 довжина кв 5.85 Q III     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ГУМЕНЧУК Анастасія 23.04.2002 100 м з/б (0.762) ф 16.63   II     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ГУМЕНЧУК Анастасія 23.04.2002 висота ф 1.45   III     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ГУМЕНЧУК Анастасія 23.04.2002 200 м ф 29.14   III     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ГУМЕНЧУК Анастасія 23.04.2002 800 м ф 2:42.06   III     К Постемський В.Ф., Самборська М  
КОЛЕСНИК Богдан 19.05.2002 спис 600 гр ф 41.37   III     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ГУМЕНЧУК Анастасія 23.04.2002 спис 500 гр ф 25.73   I юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ГУМЕНЧУК Анастасія 23.04.2002 довжина ф 4.45   I юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ГУМЕНЧУК Анастасія 23.04.2002 ядро 3 кг ф 8.26   I юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
КОЛЕСНИК Богдан 19.05.2002 400 м ф 56.59   I юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
КОЛЕСНИК Богдан 19.05.2002 1000 м ф 3:01.68   I юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
КОЛЕСНИК Богдан 19.05.2002 100 м ф 12.50   I юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
КОЛЕСНИК Богдан 19.05.2002 висота ф 1.63   I юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
КОЛЕСНИК Богдан 19.05.2002 довжина ф 5.66   I юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
КОЛЕСНИК Богдан 19.05.2002 ядро 4 кг ф 12.77   I юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
КОЛЕСНИК Богдан 19.05.2002 110 м з/б (0.840) ф 16.61   I юн     К Постемський В.Ф., Самборська М  
ПАВЛОВА Марія 25.03.2001 800 м ф DNF         К Галицький В.Й.  

 

7-8 червня 2016р у м. Кіровоград на стадіоні "Зірка" пройшов Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.

Олександр Недоснований посів 1 місце у змаганнях з десятиборства (6580 очок).

Інна Ковтун виборола 2 місце у барьєрному бігу на 400м (1:01.93).

Олександр Вуйко другий з бігу на дистанції 1500м (4:02.03).

Третє місце з бігу на 3000м з перешкодами посів Павло Майструк (9:42.70).

На третьому місці також естафетна команда 4x100 м серед юніорок (ЧЕРНЮК Наталія (18.04.1999), ТИМЧЕНКО Ганна (18.12.1997), БРЕЩАЙКО Вікторія (02.11.1999), КОВТУН Інна (25.08.1997))

Результати виступу збірної команди області:

                     
Спортсмен Дата 
нар.
Вид Круг Рез. М-це Розр Очки КЗ ФСТ Тренери  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 дбр юнр   6580 1 КМС 60   К Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л  
КОВТУН Інна 25.08.1997 400 м з/б (0.762) ф 1:01.93 2 КМС 50   К Черненков С.О. , Кожарко С.М.  
ВУЙКО Олександр 23.12.1997 1500 м ф 4:02.03 2 I 40   К Сарафенюк П.Я., Вуйко М.  
ПИЛЯВЕЦЬ Анна 23.08.1997 висота ф 1.75 4 КМС 36   К Галицький В.Й., Скалоцька М.В.  
МАЙСТРУК Павло 13.07.1997 3000 м з/п ф 9:42.70 3 I 30     Турлюк В.М.  
ОНИЩУК Богдана 27.11.1998 3000 м ф 11:22.62 5 II 22     Турлюк В.М.  
ПАЛАМАРЧУК Олександр 14.05.2000 5000 м ф 15:58.98 5 II 22   К Сарафенюк П.Я., Вуйко М.  
СОСНИЦЬКИЙ Ілля 25.07.1999 3000 м ф 9:08.24 5 II 22   К Сарафенюк П.Я., Маляр О.С.  
ОСТАПОВЕЦЬ Богдан 26.01.1997 5000 м ф 17:15.53 7 III 16     Турлюк В.М.  
МЕЛЬНИЧУК Ольга 20.07.1997 800 м ф 2:18.25 8 I 14   К Овчарук В., Овчарук В.  
КУДЛИК Назарій 20.07.1998 3000 м з/п ф 10:13.86 8 II 14     Турлюк В.М.  
ГОЙ Олександр 20.09.1999 100 м з 11.25 12 I 6   К Стецишин О.П.   
ГОНЧАРУК Владислав 20.09.1998 200 м ф 22.72 13 I 4   К Прошин В.М., Сарафенюк П.Я.  
СОТНИК Марина 05.07.2000 800 м ф 2:27.40 15 II 2   К Мельничук В.М.  
ТИМЧЕНКО Ганна 18.12.1997 400 м ф 1:03.26 15 III 2     Турлюк В.М.  
БРЕЩАЙКО Вікторія 02.11.1999 4х100 м ф 50.09   I     К Мельничук В.М.  
КАМОЦЬКИЙ Олександр 21.12.1998 4х400 м ф 3:31.84   II       Турлюк В.М., Глазков В  
СТРУЧАЛІН Іван 13.05.1999 4х400 м ф 3:31.84   II     К Прошин В.М.  
ШИНДЕР Валентин 14.02.1998 400 м ф 52.43 19 II     К Маляр О.С.  
КОВАЛЬЧУК Андрій 07.12.1997 400 м ф 52.85 23 II       Турлюк В.М.  
ЧЕРНЮК Наталія 18.04.1999 100 м з DNF         К Стецишин О.П.   
    Залік : 25    Підсумок: 340        
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Результати, що не ввійшли до підрахунку командної першості:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
КОВТУН Інна 25.08.1997 200 м ф 25.53 5 I 22   К Черненков С.О. , Кожарко С.М.  
КОВТУН Інна 25.08.1997 4х100 м ф 50.09   I     К Черненков С.О. , Кожарко С.М.  
ТИМЧЕНКО Ганна 18.12.1997 4х100 м ф 50.09   I       Турлюк В.М.  
ЧЕРНЮК Наталія 18.04.1999 4х100 м ф 50.09   I     К Стецишин О.П.   
ГОЙ Олександр 20.09.1999 4х100 м ф 44.21   II     К Стецишин О.П.   
ГОНЧАРУК Владислав 20.09.1998 4х100 м ф 44.21   II     К Прошин В.М., Сарафенюк П.Я.  
КАМОЦЬКИЙ Олександр 21.12.1998 4х100 м ф 44.21   II       Турлюк В.М., Глазков В  
КОВАЛЬЧУК Андрій 07.12.1997 4х400 м ф 3:31.84   II       Турлюк В.М.  
КОВАЛЬЧУК Андрій 07.12.1997 4х100 м ф 44.21   II       Турлюк В.М.  
МЕЛЬНИЧУК Ольга 20.07.1997 4х400 м ф 4:12.33   II     К Овчарук В., Овчарук В.  
ОНИЩУК Богдана 27.11.1998 4х400 м ф 4:12.33   II       Турлюк В.М.  
СОТНИК Марина 05.07.2000 4х400 м ф 4:12.33   II     К Мельничук В.М.  
ТИМЧЕНКО Ганна 18.12.1997 4х400 м ф 4:12.33   II       Турлюк В.М.  
ШИНДЕР Валентин 14.02.1998 4х400 м ф 3:31.84   II     К Маляр О.С.  
ЧЕРНЮК Наталія 18.04.1999 200 м ф 26.72 18 II     К Стецишин О.П.   
БРЕЩАЙКО Вікторія 02.11.1999 200 м ф 27.33 22 II     К Мельничук В.М.  
СТРУЧАЛІН Іван 13.05.1999 400 м ф 52.82 22 II     К Прошин В.М.  
ГОЙ Олександр 20.09.1999 200 м ф 23.02 24 I     К Стецишин О.П.   
КАМОЦЬКИЙ Олександр 21.12.1998 400 м ф 54.34 30 III       Турлюк В.М., Глазков В  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 диск 1,75 кг ф 29.01         К Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 довжина ф 7.10   I     К Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 400 м ф 51.24   II     К Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 110 м з/б (0.990) ф 15.90   II     К Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 висота ф 1.88   II     К Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 жердина ф 4.00   II     К Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 спис 800 гр ф 42.86   III     К Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 100 м ф 11.88   III     К Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 1500 м ф 4:31.03   III     К Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л  
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр 12.09.1997 ядро 6 кг ф 11.64   I юн     К Постемський В.Ф., Самборська М, Лаленко Л  
БРЕЩАЙКО Вікторія 02.11.1999 100 м з DNS         К Мельничук В.М.  

 

2-3 червня 2016 у м. Одеса пройшов Чемпіонат ФСТ "Динамо" України з легкоатлетичного чотиборства серед юнаків та дівчат 2003 р.н. і молодші в рамках Всеукраїнського фестивалю «Динамо» - дітям України» присвяченого Міжнародному дню захисту дітей.

Команда Вінницької області на 17 місці (553 очок)

ДІВЧАТА
  П.І. спортсмена дата народж Організація біг 60м очки стрибки очки метання очки біг 500м очки сума очок Тренер
1 131 Гречихіна Вікторія 06.03.2005 Вінницька 11,1 18 2,71 5 23,40 34 2,11,6 12 69 Тросюк С.А.
                             
2 132 Ружанська Вікторія 18.07.2006 Вінницька 11,5 13 1,84 0 13,00 14 2,29,5 0 27 Тросюк С.А.
                             
3 133 Куляс Юлія 27.02.2003 Вінницька 11,7 10 2,11 0 20,50 29 2,14,6 9 48 Тросюк С.А.
                             
ЮНАКИ
  П.І. спортсмена дата народж Організація біг 60м очки стрибки очки метання очки біг 600м очки сума очок Тренер
1 61 Явгусішин Данило 23.03.2004 Вінницька 9,3 39 3,34 21 35,90 42 2,09,6 35 137 Тросюк С.А.
                             
2 129 Зілецький Дмитро 15.03.2005 Вінницька 9,5 35 3,47 28 37,00 43 2,19,1 25 131 Тросюк С.А.
                             
3 130 Богачук Вадим 16.04.2005 Вінницька 89 47 3,69 35 23,60 24 2,08,9 35 141 Тросюк С.А.
                             
                Всього очок   553  
                             
                    Місце   17